Informacje o sklepie

Opublikowano:

Na rynku działamy nieprzerwanie od 2003 roku. Naszym głównym kanałem sprzedaży do tej pory był portal Allegro, gdzie zyskaliśmy status pewnego Sprzedawcy oraz ponad 185 tys. pozytywnych komentarzy od zadowolonych Klientów.

 

Zaufalo nam już kilkaset tysięcy Kupujących, a my dbamy o to, by ta liczba stale rosła. Zapewniamy naszym Klientom towar najwyższej jakości, w 100% sprawny i z polskiej dystrybucji.

 

Obecnie rozszerzyliśmy swoją ofertę o sklep internetowy, gdzie możecie Państwo znaleźć nie tylko nasz pełen asortyment, doskonałe produkty z oferty czołowych producentów, ale także i przede wszystkim jeszcze niższe ceny.

 

Jeżeli do tej pory Cię nie przekonaliśmy to sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

 

Oprócz ciągle aktualnego certyfikatu Rzetelna Firma przedsiębiorca AllNet Jacek Czerwiński został laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami.

 

Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

PMI powyżej 80 punktów,

Rating na poziomie powyżej CCC,

Brak aktywnych windykacji.

 

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy. Firma CZERWIŃSKI JACEK ALLNET uzyskała średnie PMI na poziomie 92 w roku 2015.